İnce Mehmet Kale Restoran

Kale Mahallesi Hasan Ali Yücel Cd. no:57 28100 Giresun Merkez/Giresun

11
Bir değerlendirme yazın

İncelemeler

Kerem Can Onuş
Kerem Can Onuş
2 yıl önce

Mükemmel yemek, atmosfer ve hizmet. Teşekkür ederiz mutlu başkanı!! Orada bir çok kez bir araya getirdik ve tekrar ve tekrar..

İrfan Anıl Fındıkçı
İrfan Anıl Fındıkçı
2 yıl önce

1 tekir (berbat, çiğ tuzsuz tatsız)

Büşranur Halaçoğlu
Büşranur Halaçoğlu
2 yıl önce

1 salata ( sınıfta kaldı)

Dilsu Münif
Dilsu Münif
2 yıl önce

Crunchy roll dedikleri mükemmeldi.yediğim sushiler arasında en iyisiydi.evlere paket sushi gönderdiklerini ögrenince dahada mutlu oldum. kesinlikle tavsiye ederim

Bahar Merve Purçu
Bahar Merve Purçu
2 yıl önce

Sahilinde denize girdiğinizde her 2 dk bir cankurtaran diye görevlendirilmiş elinde megafon olan kişiler devamlı siren ve düdük çalarak sizin keyfinizi kaçırmak için elleriden geleni yapmaktalar.

Erk Deha Harmankaya
Erk Deha Harmankaya
2 yıl önce

Şef çok saygısız müşteriyi nerdeyse dövecekti, yazık. Sonrasında da çok mutlu oldu alışkanlık olmuş müşteriye saygısızlık.

Elif Beyza Çark
Elif Beyza Çark
2 yıl önce

Önce plajdan başlayalım hafta sonu sebebi ile 50 tl. Giriş ücreti var arabayla girerken kelle hesabı elle sayılıp ücret isteniyor biz 3 kişi 2 Dr küçük bebek gittik. Park edip plaja geçecekken yiyecek içecek su dahil hiç birşey sokturmuyorlar ki onlara mecbur kalasınız. Didik didik çantalar aranıyor bebek arabasının. İçine bile bakılıyor çocuklara koyduğum meyvelere bile bir daha bu kadar meyve getirmeyin fazla dediler. İçeri ye girdik neyse aşağıda şezonklar yer Yok karışık bir şekilde önüne gelen oturmuş 40 dk güneşin altında yer bulmak için bekledik 3 ayrı alan var biz deniz için geldik kumsalda oturmak istedik beton zemin ve çim zemin de var. Birileri kalktı vE biz geçtik. 2 kişilik dedikleri ama tek kişiye yeten patates kızartması, 1 bira, 1 kola vE 1 su 57 tl ödedik. Denizde girilebilir alan çok kısıtlı belinize geliyor halat hizası ama ileri geçmek yasak. Dalgalarla oynamak dışında yüzebilecek yer Yok. Duş sırası var vE su çok soğuk şok etkisi yapıyor çocukları yıkamadık biz. Akşam birde, yemek yiyelim dedik

Seyit Ceran
Seyit Ceran
2 yıl önce

Girişte xray cihazindan geçiriliyor çantalar yiyecek icecek sokulmamasi bu kadar hassas bi konu ama icerde kisi basi menuler 25 TL normal bi cafe menu fiyati pazar günleri kalabalik.Ama giriş yapanlar aile ve damsiz alinmiyor zaten.Giriş 50 TL kisi basi hafta sonu fiyati.istanbulda temiz bir denize gireyim.Krolar da etrafimi sarmasin diyosaniz tercih edilebilir.

Şemsi Yiğit Özev
Şemsi Yiğit Özev
2 yıl önce

Tesisin otoparkı mevcut. Tesise girişte çantalarınız X-ray cihazından geçiriliyor ve gerekli görülürse arama yapılabiliyor. Amaç tabi ki tesise dışarıdan yiyecek/içecek sokulmaması.

Nugaye Şahin
Nugaye Şahin
2 yıl önce

Alanya seyahatimizde gittiğimiz Kale Panoramadan aşırı derecede mutlu ayrıldık. Fiyatlar ortalamanın üstü fakat pahalı değil.

Hasan Gökay Sugötüren
Hasan Gökay Sugötüren
2 yıl önce

Ben ilk defa gittim çok beğendim. Fazla kalabalık değildi. Plaja gelenler gayet medeni insanlardı. Abuk subuk görüntülere rastlamadım. Tuvaletler temizdi. Personel de sempatik. En önemlisi plajın bir kısmı köpekleriyle gelen misafirler için ayrılmış patili dostlarınızla rahatça gelebileceğiniz bir yer. Kesinlikle tavsiye ederim.

Yorum yapabilmeniz için üye girişi yapın. Giriş Yap

Kale Mahallesi Hasan Ali Yücel Cd. no:57 28100 Giresun Merkez/Giresun
(0454) 216 16 17

    Sosyal Paylaş